ŠK Slovan Bratislava - oficiálna webová stránka

News

Belasé novinky od novej sezóny vo vašich schránkach!

29.06.2016 | Autor: ts

ŠK Slovan Bratislava pripravil pre fanúšikov nový newsletter Belasé novinky.

Slovan Bratislava prichádza s novinkou v podobe elektronického newslettra Belasé novinky, ktoré budú zadarmo distribuované priaznivcom do mailových schránok. Fanúšikovia tak budú môcť byť v ešte užšom kontakte s klubom a môžu sledovať exkluzívne novinky z jeho kuchyne.

Najúspešnejší slovenský klub prichádza po klubových kartách s ďalším novým konceptom komunikácie so svojimi priaznivcami. Belasé novinky vznikli, aby ste si ako fanúšikovia informácie nemuseli hľadať, ale aby prichádzali ako na podnose priamo k vám. Chceme, aby naši priaznivci vedeli ako prví tie najaktuálnejšie novinky o dianí v klube.

Newsletter bude v prvej fáze určený majiteľom permanentiek a klubových kariet. Ďalší záujemcovia o prijímanie newslettru sa môžu bezplatne registrovať v pop-up okne, ktoré sa vám zobrazí kliknutím na tlačidlo "Novinky e-mailom".  Rovnako bude možné sa registrovať na prvom domácom zápase Fortuna ligy 2016/17. Fanúšik má na výber dve možnosti registrácie, pričom v druhej možnosti môže získať narodeninové zľavy, akcie a ďalšie výhody.

Belasé novinky budú vychádzať vždy v týždni pred domácim ligovým zápasom. Pripravujeme aj mimoriadne vydania napríklad pri príležitosti duelov Európskej ligy či podujatí, ktoré ŠK Slovan pre svojich priaznivcov organizuje.

Prvé vydanie newslettra pripravujeme na začiatku novej sezóny 2016/17. Fanúšikovia sa v newslettri môžu tešiť na podrobné informácie o najbližšom domácom zápase, videá z dielne Slovan TV či akcie z nášho fanshopu. Jedine odberatelia newslettra navyše budú môcť sledovať exkluzívne štatistiky z výkonov našich hráčov v majstrovských zápasoch (napr. počet nabehaných kilometrov, úspešnosť v osobných súbojoch, počet presných prihrávok a pod.).

Registrovať sa môžete v pop-up okne, ktoré sa vám zobrazí kliknutím na tlačidlo "Novinky e-mailom".

 


Latest News

17.07.2017
ŠK Slovan lost in 2nd qualifying round of Europa league against Lyngby BK 0:1. Our team had many chances, hit the crossbar, however, it lost after one goal by breakaway. read more
10.07.2017
You can watch highlights from Europa league´s game between ŠK Slovan and FC Pjunik. Our team won 5:0 (goals Mareš 3, de Kamps, Sekulič). read more
03.07.2017
You can watch highlights from game between FC Pjunik and ŠK Slovan. Our team has won 4:1. read more

Schedule

Fortuna league - Round 1
Place: NTC Poprad
Date & time: | 23.07.2017 | 19:00
Fortuna league - Round 2
Place:
Date & time: Saturday | 29.07.2017 | 19:00


Partneri Partners
Platinum partners
Platinum partners
Platinum partners
Main Partners
Main Partners
Main Partners
Main Partners
Main Partners
Main Partners
Main Partners
Official Suppliers
Official Suppliers
Official Suppliers
Official Suppliers
Official Suppliers
Official Suppliers
Media Partners
Official Suppliers
Media Partners
Other partners
Other partners
Other partners
Other partners
ŠK Slovan na Facebooku ŠK Slovan Facebook Fan-page