Home Matches Season 2022/23 Slovnaft Cup Game 5: MFK Dukla Banská Bystrica - ŠK Slovan Bratislava
Slovnaft Cup | 2022 / 23 | Game 5 | February 7, 2023 at 16:00 | Štiavničky, Banská Bystrica

asistent trénera ŠK Slovan

„V prvom rade sa tešíme zo splnenia cieľa, s ktorým sme prišli do Banskej Bystrice. Zápas nebol jednoduchý. Z našej strany bol prvý polčas od tej 10. – 15. minúty vcelku v poriadku, škoda lacného gólu tesne pred prestávkou, ktorý sme dostali prakticky z ničoho. Mali sme veľmi dobrý vstup do druhého polčasu. Aj keď sa nám podarilo dať druhý gól, tak v tejto fáze sme mali zápas uzavrieť. Myslím si, že by sme ho potom lepšie dohrali až do konca. Posledné minúty to bolo také napäté, aj keď Banská Bystrica si tam nevypracovala nejakú šancu. My sme naopak nedotiahli zopár brejkov. Sme spokojní s víťazstvom a postupom."

Michal Ščasný
tréner Banskej Bystrice

„Myslím si, že na prvý jarný súťažný duel to bol celkom slušný zápas. Osobne som rád, že sa nikto nezranil. Rovnako ma teší, že sme to dnes odohrali so cťou. Čelili sme výbornému Slovanu s obrovskou kvalitou. Aj mladí chalani, ktorí dnes za nás nastúpili, ukázali, že s nimi môžeme do budúcna rátať.“