Home Matches Season 2018/19 Príprava A Prípravný zápas: ŠK Slovan Bratislava - SK Sigma Olomouc
Príprava | 2018 / 19 | Prípravný zápas | January 16, 2019 at 17:00 | Tehelné pole
2 : 3
( 1 : 0 )
26. Moha, 72. Medveděv
SK Sigma Olomouc
53. Jemelka, 60. Yunis, 88. Zahradníček

Martin Ševela

„Prvý polčas poňal kritériá, ktoré od hráčov vyžadujeme. Výkon v prvom dejstve bol solídny, predviedli sme výborné akcie a strelili pekný gól po krásnej kombinácii. Mali sme ešte ďalšie príležitosti, najväčšiu v podobe nájazdu Čavriča. Súpera sme pustili prakticky do jedinej šance, ktorú Mišo Šulla s obrancami úspešne vyriešili. Ako som avizoval, cez prestávku sme prestriedali kompletnú jedenástku, priestor dostali aj hráči, ktorí na jeseň hrávali menej či futbalisti, ktorí sú na skúške. Nemali sme dobrý vstup do druhého polčasu, ten celkovo nebol podľa predstáv, čo sa prejavilo aj na výsledku. V zápase sa opäť predstavili aj hráči zo staršieho dorastu, pre ktorých to určite bola silná skúsenosť a sami zistili, že v mužskom futbale musia rýchlejšie pracovať s loptou a hrať dostatočne agresívne. Mrzí nás prehra, na Tehelnom poli sme predsa chceli zvíťaziť. Ale verím, že ako to bol dnes výsledkovo nevydarený začiatok, tak ďalšie zápasy už budú lepšie a v súťažnej premiére zdoláme Trnavu.