Home Matches Season 2021/22 Liga majstrov 2. kolo kvalifikácie: BSC Young Boys - ŠK Slovan Bratislava
Liga majstrov | 2021 / 22 | 2. kolo kvalifikácie | July 28, 2021 at 20:15 | Wankdorf

Vladimír Weiss st.

„Keď vypadnete, nemôže hovoriť o spokojnosti. Bol to zápas dvoch rozdielnych polčasov. V prvom polčase dominovali domáci, v druhom my. Dali sme o gól menej, preto sme vypadli. Mužstvo však ukázalo, že vie bojovať aj za nepriaznivého stavu, z 0:3 sme sa zdvihli a mohli sme vyrovnať na 3:3. Boli tam dve čisté ruky pred Jabovou strelou, ktorú brankár fantasticky vyrazil, nedali sme gól. Súper mal potom dve vyložené šance v závere, keď sme to úplne otvorili. Boli tam dobré veci, boli tam aj tie, na ktorých musíme popracovať. Dostali sme lacné góly, nešťastná penalta, aj keď neviem kam má hráč dať ruku na zemi, či si ju má odrezať, alebo neviem, a tretí gól zo štandardky, kde musí brankár trochu reagovať tam, kde stojí. S prístupom som však spokojný, hráči sa vydali zo všetkých síl. Ukázali sme tam aj časť kvality, v tých momentoch, čo sme chceli hrať v druhom polčase, čiže za chrbát obrany, nemohli sme hrať stále do nohy. Predviedli sme dve-tri výborné akcie, z ktorých aj padli góly. Ideme ďalej, budeme sa snažiť prejsť cez ďalšieho súpera. Čaká nás liga, program je nahustený, náročný. Vo štvrtok letíme domov, v sobotu hráme s Trenčínom, musíme sa na to pripraviť.“